BIO-REH – by cieszyć się zdrowiem i pięknem.

Nasza misja

By cieszyć się z odzyskania zdrowia, piękna i relaksu, wykorzystując fachowe i bezpieczne metody, indywidualne podejście do klienta, naturalne kosmetyki i suplementy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Aktualności / Promocje

^3EAAB9A6CDDE17155EE55BFFF67A7836A2C1552803492B1B76^pimgpsh_fullsize_distr-700x454

Pomagamy juz 20 lat

1procent

Podaruj swój 1% podopiecznym Fundacji „Przywołaj Uśmiech”.

Pielęgnacja niemowlęcia wg. koncepcji NDT Bobath

1

W Oświęcimiu rozmawialiśmy o zapobieganiu upadkom oraz o aktywności fizycznej seniorów

Jak zapobiegać upadkom? Co zmienić w otoczeniu seniora, by czuł się bezpieczniej? Dlaczego to ważne, by osoby starsze nie zapominały o aktywności fizycznej? Na te i inne pytania szukali odpowiedzi uczestnicy pierwszej debaty w ramach projektu „Senior i zdrowie. Dyskusje...
baner_Oswiecim_640x349

12 lipca w Oświęcimiu: Festiwal Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie”

Zapraszamy do Oświęcimia na Festiwal Funduszy Europejskich Nadchodzi najbardziej atrakcyjna niedziela lata w Oświęcimiu! 12 lipca zaprojektujesz swój własny t-shirt z aplikacjami ze specjalnymi efektami farb, wydrukujesz model przestrzenny w nowoczesnej technologii 3D, a także weźmiesz udział w warsztatach z...
slub2

ŚLUB! W tym wyjątkowym dniu każda z nas chce być najpiękniejsza

Zapraszamy na zabiegi pielęgnacyjne dla kobiet i mężczyzn na profesjonalnych markach kosmetycznych, peelingi, mikrodermabrazję, oczyszczanie twarzy manicure oraz pedicure,makijaż ślubny. Z tym biuletynem 10% rabatu na opalanie natryskowe. Twoje piękno w naszych rękach!
paralax_02

Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów

Zobacz co piszą o nas nasi klienci

Przez pół roku leczono mnie w innej przychodni – dużo wydanych pieniędzy, rezultat mierny. W BIO-Reh p. Urszula Brania usprawniła mój kręgosłup i bark tak że od dwóch lat nie mam już większych problemów. Polecam gorąco. Bardzo miła atmosfera. Stosują nowoczesne formy leczenia. Ceny umiarkowane, brak kolejek.
A. Knutel źródło http://www.znanylekarz.pl/agnieszka-iskrowicz-balys/fizjoterapeuta/oswiecim
Gorąco polecam!!! Profesjonalna, fachowa i miła obsługa. Firma z poważną pozycją na rynku – wieloletnie doświadczenie. Rewelacyjna lokalizacja. Doskonała reklama, trafne i atrakcyjne promocje. Niezawodny sprzęt renomowanych firm. BARDZO SERDECZNIE POLECAM!!!
Klient i dostawca źródło http://www.firmy.net/lekarze-fizjoterapeuci/rehabilitacja,WCC28,opinie-klientow.html

Nasi partnerzy

Podohabilis
Proadax.pl

Zastanawiasz się czy potrafimy Ci pomóc?