Urszula Brania fotoNazywam się Urszula Brania. Jestem fizjoterapeutką, prowadzę prywatny gabinet fizjoterapii, kriosauny i kosmetyki, jestem managerem , buduję rynek dla potężnej firmy Forever Living Products. Jestem dumna z drogi, którą przeszłam. Zaczęłam pracę, zgodnie z zaprogramowaniem mnie na pracownika, w szpitalu. W pracy nie miałam szans rozwoju.  Założyłam gabinet prywatny. Mam wspaniałą wspólniczkę, zgrany zespół, cieszą mnie efekty pracy, owszem, jestem zmęczona po pracy, ale mam część dnia dla rodziny, choć długo tak nie było. Perspektywy rozwoju zależą ode mnie i twórczo to wykorzystuję, co mnie bardzo cieszy. Mam wspaniałą rodzinę, męża  od 26 lat, trzech synów, dwóch dorosłych i jednego prawie dorosłego.

Rozglądnęłam się dookoła i zastanowiły mnie takie pytania :

 1. Mamy wolność gospodarczą i możemy zakładać firmy. Robimy to, cieszymy się z efektów, zarabiamy coraz więcej, jednocześnie coraz więcej poświęcamy na to czasu. Pytanie „Czy to my mamy firmę, czy to firma ma nas?”
 2. Czy są jakieś systemy, które dają coraz większy dochód przy poświęceniu stałej ilości czasu, ale bez inwestycji 1 lub 2 milionów?
 3. Jak będę miała wnuki, będą dorastać beze mnie, bo ja będę w gabinecie po 8 godzin dziennie, do 67 roku życia, więc jeszcze prawie 20 lat. Zdążą dorosnąć a na prawnuki nie będę mieć siły. Inni mogą to pomyśleć o własnych dzieciach, jak często i jak długo je widzą.
 4. Co się stanie kiedy zabraknie mi sił do pracy w dłuższym okresie czasu? Chorobowe z ZUS wystarcza na chleb i wodę. Można liczyć na rodzinę, ale dlaczego nie na siebie?
 5. Co się stanie jak dzielnie wytrwam do 67 lat kiedy będzie mi należna emerytura? ZUS przysyła mi prognozę na te czasy. Przy dalszych regularnych wpłatach z działalności gospodarczej prawie 1200 zł miesięcznie, otrzymam 740 zł minus podatek i ubezpieczenie zdrowotne.

Szukałam rozwiązania.

 1. Inwestycje, jak się okazało jest mi trudno przewidzieć jak będzie reagowała giełda i od czasu wielkiego kryzysu moje oszczędności w funduszach inwestycyjnych, akcjach w Towarzystwie ubezpieczeniowym jakoś nie zarabiają ale tracą. Pracuję, odkładam i tracę.
 2. Inwestycje w nieruchomości, mają swoje zalety i wady oraz trzeba dysponować dużym kapitałem.

Znalazłam proste rozwiązanie, trzeba stworzyć lub przyłączyć się do dużego biznesu, który będzie generował dochód każdego miesiąca, dzięki mojej stałej aktywności w stałym  wymiarze czasowym w rozliczeniu tygodniowym, miesięcznym. Znalazłam, Forever Living Products. Zapraszam do biznesu Forever.

Dlaczego?

Trzy powody:

 • Wyjątkowe produkty
 • Gwałtownie rosnący globalny rynek
 • Nieporównywalny i sprawdzony model biznesowy

KORZYSCI Z MARKETINGU ZESPOŁOWEGO FOREVER

 1. Dostęp do rynków w innych krajach.
 2.  Biznes prowadzony z domu.
 3.  Równa szansa dla wszystkich.
 4.  Wypracowany pasywny dochód.
 5.  Chairman’s Bonus, program samochodowy i wyjazdy.
 6.  Nie mający sobie równych rozwój osobisty.
 7.  Szybki zwrot kapitału, duże możliwości zarabiania.
 8.  Biznes oparty na etyce i wartościach.
 9. Każdy może współpracować z Forever

Jak to zrobić?

Zbuduj i rozwijaj grupę 20 regularnych klientów.

Znajdź 5 kluczowych osób – zduplikuj swój czas.

Ucz i prowadź innych, aby robili to samo.

TO JEST PROSTE, DZIAŁA OD WIELU LAT NA CAŁYM ŚWIECIE I KAŻDY MOŻE TO ZROBIĆ!