Kosmetyki Forever Living Products na przebarwienia.

Każdy typ skóry może ulec przebarwieniu. Występuje ono najczęściej w okolicy 30 roku życia.

Przyczyny:

– leki światłouczulające (kuracje hormonalne, środki antykoncepcyjne, choroby tarczycy i zastosowane leki)

– leki przeciwzapalne i opalanie (np. leczenie trądziku, bólów stawów)

– kosmetyki ze składnikami fotouczulającymi (retinol), zła pielęgnacja np. peelingi chemiczne, kwasy, mocne złuszczanie i wystawienie cery na słońce)

Melanocyty przebarwione mogą zostać na całe życie. Nawet jeśli znikną mogą pojawić się gdzie indziej.

Mamy wpływ na profilaktykę.

Krem Aloe Sunscreen z naturalnymi filtrami UVA i UVB. To doskonała ochrona przed słońcem. To krem do codziennej pielęgnacji suchej i mieszanej cery, dla cery tłustej Aloe Day Lotion. Po przyjściu z plaży mocno uaktywniają się procesy starzenia bo długo jeszcze działają promienie UV.

Pielęgnacja

  1. Żel Epiblanc z aktywnym składnikiem hydrochinion, zmienia pracę melanocytów, ale potrzebuje wielu tygodni stosowania 6 do 8 tygodni. Nakładamy rano i wieczorem pod inny krem na całą twarz. Drugi produkt to serum Illuminating Gel Sonya pod inny krem na całą twarz. Oparty na żelowych nośnikach, silnie regeneruje, na różnych poziomach wpływa na pracę melanocytów. Najaktywniejsze składniki to peptydy (przyszłość w kosmetologii), wyciąg z lukrecji, którą zachwyciła się kosmetyka. Na to nakładamy krem zależnie od rodzaju skóry. Działamy na komórki już zabarwione oraz na te, które wytwarzają barwnik.
  2. Dla cery mieszanej i tłustej Infinity Restoring Crem, krem odbudowujący, dzięki aktywnemu składnikowi PP, B3, Niacyny. Krem kojący Sonya – sooting gel moisturizer . Lekki, łagodny, delikatny, przyjemny krem.
  3. Dla suchej cery Sonya Deep Moisturizng, w okresie zimowym tylko jesień i zima R3 Factor z kwasami owocowymi, kwasem glikolowym, pomoże pozbyć się zmarszczek, przebarwień.
  4. Olejek serum alfa E Factor dla cery dojrzałej, to aktywna forma witaminy A czyli proretinol, który można stosować cały rok. Retinolu nie można stosować cały rok, w lecie i na wiosnę. Odbudowuje płaszcz lipidowy dla skóry suchej. Plus krem głęboko nawilżający Sonya Deep Moisturizing  dla cery suchej lub odbudowujący z Infinity przy cerze tłustej. Drugi składnik to Alfa e Faktor, który może być stosowany cały rok. Witaminę C możemy stosować cały rok a witaminę A tylko jako proretinol.
  5. Maska pudrowa, zabieg z marine mask zabieg 6 i 7, maska Fascial Fabric.
  6. Nie stosować olejku waniliowego, bergamutowym.
  7. Bielactwo to odbarwienie . To choroba autoimmunologiczna. Coraz młodszy wiek.

Stosuj aloes, zrób Clean 9, jedz minerały i Lycium.

Stosuj galaretkę aloesową i kremy zgodnie z cerą.

Dla suchej infinite by Forever™ restoring crème,  Sonya moisturizing cream, dla tłustej protecting day lotion, dla mieszanej protecting day lotion.

Warto pielęgnację domową wzbogacić o terapię w gabinecie BIO-REH IPL+ RF. Zabieg intensywnym światłem wykonujemy 3 x w tygodniu co drugi dzień. Tydzień przerwy i tak 3 serie.

Produkty można kupić w BIOREH lub zamówić ze zniżką 15% bezpośrednio od producenta link tutaj

http://www.480000136852.fbo.foreverliving.com/page/home-page/pol/pl

       mgr Urszula Brania