Sprawne stawy i mięśnie.

Kraków 2017 lek. Katarzyna Zgirska Kulazińska.

Wstęp  mgr rehabilitacji Urszula Brania.

Codziennie wykonujemy tysiące i setki tysięcy kroków, ruchów rękami a przy każdej aktywności uczestniczy praca kręgosłupa. Zwykle nie zdajemy sobie z tego sprawy do czasu, kiedy poczujemy ból mięśnia lub stawu. Idziemy do lekarza a on ma dla nas propozycję chemicznych związków lub w dłuższej perspektywie operacji. Po nacisku pytaniem „co mogę zrobić” możemy usłyszeć, że można zastosować rehabilitację, ale długo się na nią czeka.

Prowadzę prywatny gabinet fizjoterapii i pomagam takim osobom w powrocie do zdrowia. Wykorzystuję szerokie możliwości fizykoterapii, terapii manualnej, ćwiczeń PNF i dożywienia produktami Forever dlatego, że sama je stosuję i wiem, że działają. Są produkowane w USA od 40 lat i można je kupić w 160 krajach, w tym w Polsce. Zachęcam  moich pacjentów do odbudowy struktury poprzez dożywienie. Uczę jak kupować je bezpośrednio od producenta zyskując swoją indywidualną zniżkę. Zapraszam do przeczytania jakie produkty i dlaczego, mają zastosowanie w kłopotach ze stawami. O tym dowiedziałam się na wykładach lek Katarzyny Zgirskiej Kulazińskiej. Pamiętajmy, że są to produkty spożywcze i są uzupełnieniem codziennej dobrze zbalansowanej diety. Współpracujemy z dietetyk w BIO-REH i można skorzystać z konsultacji.

Stawy bolą z powodu braków budulca. Ważne jest codziennie dostarczanie wysokiej jakości naturalnego budulca.

Aloes Freedom – połączenie klasycznego aloesu z glukozaminą, chondroityną i aktywną siarką, zwiększył z kilku do kilkudziesięciu procent wchłanianie tych związków. Najsilniej odtruwa organizm. Siarka łączy się z metalami ciężkimi jak aluminium, ołów, kadm, rtęć, nadmiar fluoru. Brak magnezu i wapnia skutkuje depresją i nadciśnieniem. Siarka zawarta także w żelu MSM do smarowania stawów.

Activ HA kwas hialuronowy z imbirem i kurkumą dla elastyczności i „naoliwienia” stawów, łączy się z 1000 razy większą ilością wody niż sam waży. Imbir 1000 razy zwiększa działanie kurkumy. Działa na stawy, mięśnie, nawilża oko i skórę zmniejszając ilość widocznych zmarszczek.

Owoce jemy do południa. Jedzone po południu zwiększają cellulit. Owoce mają dużo cukru a taka dieta ułatwia rozwój grzyba jako przyczyny pogorszenia stanu zdrowia.

Witaminy A,C,E stosujemy razem. Witamina C syntetyczna to kwas, askorbinowy, wchłania się od 5% do 15%., naturalna to szerokie spektrum, zawiera błonnik.

Pomestan – 50 r razy silniejszy niż witamina E i C. To 40różnych bioflawonoidów. Wykazuje działanie antyalergiczne, w przypadku reumatyzmu tkanek, zwiększa produkcję kolagenu.

Move NEM zawiera membranę jajka, chleb świętojański, szarańcza strączkowa, chleb świętojański,  kurkumina. Początkowo objawy mogą się nasilić.

Argi Plus poprawia ukrwienie, regeneruje nabłonek wyścielający naczynia krwionośne, co przyczynia się do lepszych przepływów i dożywienia tkanek.

Lycium jest 60 do 100 razy silniejsza niż witamina C i E. To lukrecja bez glicerysyny, kwasu zwiększającego ciśnienie krwi. Działanie sterydopodobne bez efektów ubocznych. Nie dla dzieci.

Osteoporoza dotyczy 1,5 miliona kobiet. Odnowa kości następuje w ciągu 6 lat.

Zagrożenia: nierównowaga minerałów. Brak magnezu i wapnia to wnika ołów. Soki w kartonie z aluminium, szminka, folia aluminiowa, wypłukuje cynk, żelazo, wapń, magnez, krzem a wnika ołów.

Brak cynku to wchłania się kadm i rtęć.

Białe plamy na zębach to nadmiar fluoru.

Papierosy to wnikanie kadmu, odtrutka to cynk i selen, koenzym Q10, witamina C i E. 1 papieros to 150 mg witaminy C mniej w organizmie.

Nature Min to organiczna postać minerałów z aminokwasami. Kolejność wchłaniania to aminokwasy, minerały a potem witaminy.

Propolis regeneruje chrząstkę, uzupełnia ubytki kostne 6 razy szybciej niż leki.

Lite to pełny, zbalansowany posiłek dla odbudowy ciała. Cukrzycy mogą zastosować połowę porcji.

Można łączyć Nature Min rano i po południu po 4 do 6 tabletek z Polami zieleni wieczorem 2 sztuki.

 

Artykuł nie autoryzowany przez lek Katarzynę Zgirską Kulazińską.