Nasze dłonie są naszą wizytówką. Witamy się ze znajomymi podając im rękę, na spotkaniach biznesowych, nasz uścisk świadczy o naszym nastawieniu, charakterze oraz o naszej trosce o zdrowie i urodę. Z osobami zadbanymi chętniej współpracujemy licząc na rzetelność w kontaktach biznesowych. Maksyma „Jak robisz coś tak robisz wszystko” mówi nam o tym, jak przykładamy się do małych rzeczy, tak będziemy starać się przy dużych projektach. Lubimy mieć zaufanie do bliskich i biznes partnerów. O dłonie dbają zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Zabiegi pielęgnacyjne jakie wykonujemy w gabinecie kosmetycznym to:

manicure tradycyjny – profesjonalny zabieg manicure metodą tradycyjną, kosmetolog wykonuje przy użyciu specjalistycznych cążków, frezarek, pilników. Usuwane zostają zbędne skórki wokół paznokcia oraz jest nadawany kształt płytce paznokciowej. Bardzo dbamy o higienę, dlatego skóra dłoni jest dezynfekowana, wszystkie narzędzia użyte do zabiegu są wysterylizowane, wyciągane z opakowania przy klientce lub wykorzystywane są narzędzia jednorazowe.

Na koniec zabiegu wmasowywany jest krem do dłoni z naturalnych składników.

Cena 30 zł


manicure biologiczny – charakteryzuje się rezygnacją z metalowych narzędzi jak pilniki, cążki, nożyczki, na rzecz pilników szklanych, drewnianych patyczków do odsuwania skórek, płynów zmiękczających skórki. Zaczynamy od usunięcia starego lakieru za pomocą wacików nasączonych bezpiecznym płynem.

Kolejny etap to ukształtowanie paznokcia pilnikiem szklanym bez użycia nożyczek.

Następnie zmiękczamy skórki by odsunąć je drewnianym patyczkiem, polerujemy płytkę paznokcia, nakładamy bazę z odżywką i wybrany kolor lakieru.

Cena 35 zł.


manicure hybrydowy – doskonałe rozwiązanie dla aktywnej kobiety, która nie ma czasu na codzienne poprawianie lakieru a nie chce stosować agresywnych żeli i tipsów. Można pracować w biurze, w domu, w ogrodzie i cieszyć się trwałym efektem nawet przez dwa tygodnie. Sekretem jest zastosowanie mieszanki lakieru i żelu utwardzanego promieniowaniem UV. Po nadaniu kształtu płytce, odsunięciu skórek i odtłuszczeniu, kosmetolog delikatnie zmatowi płytkę paznokcia i nałoży bazę utwardzając ją światłem UV. Następnie nałożony zostaje lakier w wybranym kolorze, także utwardzany w lampie UV. Na końcu paznokcie malowane są nabłyszczaczem. Lakier usuwany jest w gabinecie za pomocą płynu z acetonem i drewnianych patyczków.

Cena 50 zł

Jednak do tego zabiegu są przeciwwskazania:

– nie wolno go stosować przy chorobach paznokci jak grzybice, zakażenia dermatofitami, problem z kruchymi, łamliwymi i rozdwojonymi paznokciami.


manicure japoński – połysk różowej perły, skierowany jest do osób mających problemy z płytką paznokcia, kiedy się rozdwaja, jest krucha i łamliwa, nierówna, zniszczona po długotrwałym stosowaniu manicure hybrydowego, żelowaniu, tipsów. Jest doskonały także dla zadbanego mężczyzny ponieważ płytka wygląda naturalnie. Dla uzyskania długotrwałego efektu, wykonujemy taki zabieg trzy razy z odstępem dwóch tygodni. Początkowa faza jest taka sama jak manicure biologiczny. Po ukształtowaniu płytki paznokcia i odsunięciu skórek, nakładana jest specjalna pasta na lekko zmatowiałą płytkę. Zawiera ona substancje odżywcze pochodzące między innymi z Morza Japońskiego. Są to witaminy A+E, krzemionka, pyłek pszczeli, keratyna. Dodatkowo stosuje się puder  i poleruje płytkę do uzyskania lekkiego połysku.

Cena 50 zł.


Problemy zdrowotne z paznokciami:

Najczęściej dotyka nas kłopot z rozdwojonymi, kruchymi paznokciami, pojawiają się białe plamki, płytka jest pofalowana, powstają bruzdy podłużne lub poprzeczne.

W takich sytuacjach pomyśl o swoim ogólnym zdrowiu.

– Zadaj sobie trud i obserwuj ile wody wypijasz każdego dnia? Czy jest to co najmniej 1,5 litra? Nie licz zupy, herbaty a do kawy dolicz kolejną szklankę. Woda jest naszym najlepszym rozpuszczalnikiem. Ma za zadanie rozcieńczyć substancje odżywcze z naszych posiłków oraz dostarczyć je do każdej komórki. Po ich wykorzystaniu, woda rozcieńcza uboczne efekty naszej przemiany materii i umożliwia wydalenie ich przez nerki, płuca, wątrobę i skórę. Codziennie do tego procesu, nasz organizm zużywa właśnie 1,5 litra wody. Wyobraź sobie, że w ciele kobiety ważącej 50 kg znajduje się 35 litrów wody. Jeśli nie uzupełnisz codziennie wody to ta, która zostaje jest coraz bardziej „brudna”.

Doskonałym produktem dla oczyszczenia krwi z toksyn i odżywienia jest aloes, ale bez skórki, która działa drażniąco na jelita ( zawiera aloinę i emodynę ) i może spowodować biegunkę.

3Sprawdzony od tysięcy lat jest aloes z dojrzałej 3 letniej rośliny aloe barbadensis, zawierający 200 składników odżywczych takich jak aminokwasy, witaminy, minerały, polisacharydy, monosacharydy, enzymy, kwasy organiczne, także witamina B12 występująca głównie       w mięsie a tu w roślinie. Taki aloes od 37 lat produkuje firma Forever Living Products.

Kup go tutaj.

 

                           – Obserwuj co jesz. Ile w Twojej codziennej diecie zjadasz warzyw, nasion, mięsa, cukrów. Duża ilość cukrów, 4białej mąki, słodzonych soków, czerwonego mięsa zakwasza Twój organizm, Jedz dużo warzyw z rodziny krzyżowych ( kapusta, brokuł, brukseka, czosnek, cebula, aloes, rzodkiew, rzeżucha, chrzan – 96 gatunków występujących w Polsce i 3200 na świecie), kasza jaglana doskonale odkwasza, ściąga śluzy, zawiera krzemionkę poprawiając stan skóry, paznokci i włosów. Jeżeli jednak masz trudności    w utrzymaniu zróżnicowanej diety, jesz nieregularnie, trzeba wzmocnić organizm przez stosowanie naturalnych minerałów z dna morza, montmorylonitu, zawierającego idealne połączenie różnych minerałów dopasowanych do budowy ludzkiego ciała.

Kup go tutaj.

 

 

5Jeśli dołączają się problemy z jelitami korzystnie jest zastosować pola zieleni czyli wyciąg z kiełków pszenicy, lucerny i jęczmienia. Uzupełni braki żelaza, magnezu, potasu, selenu i innych minerów. Duża ilość błonnika poprawi funkcję Twoich jelit a witaminy z grupy B np kwas foliowy ukoi Twoje nerwy, i przygotuje ciało jeśli chcesz być mamą.

Kup go tutaj.

 

 

Do pielęgnacji domowej wykorzystaj

Płatki do zmywania lakieru bez acetonu kliknij tutaj.platki-kosmetyczne-do-zmywania-lakieru-z-paznokci-32szt

 

 

 

Pilnpilnik-szklany-do-paznokci-master-nailik szklany kliknij tutaj.

 

 

 

 

Wybierz sobie krem do rąk z naturalnych roślin wg kremy do dłoni.tybetańskiej receptury kliknij tutaj

 

 

 

 

 

W przypadku problefirst i propolismu z grzybicą zastosuj aloe first

kup tutaj  i krem propolisowy kup tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

galaretka aloesowaGdy masz zastrzał palca zastosuj galaretkę aloesową kilka razy dziennie,

a na noc zrób z niej okład.

kliknij tutaj.

 

Zadzwoń i umów się na zabieg tel. 517863398.

Napisz maila a odpowiemy Ci na Twoje pytania. kosmetyka@bioreh.pl Więcej na www.bioreh.pl

Urszula Brania fotoZapraszam mgr Urszula Brania.