• łagodzi skutki zmian hormonalnych
  • bogaty w antyutleniające witaminy i minerały
  • obecna w produkcie witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej

 

Opakowanie: 120 tabletek

Opis produktu

  • witamina C zwiększa wchłanianie tak bardzo potrzebnego każdej kobiecie żelaza
  • witamina D pomaga przyswoić wapń i fosfor
  • unikalna mieszanka substancji roślinnych: sproszkowane jabłka, passiflora i jagody cytryńca
  • wspiera równowagę hormonalną dla twojego dobrego samopoczucia
  • stworzone z myślą o kobiecych potrzebach
  • opatentowane sproszkowane żurawiny

 

Różnica pomiędzy organizmem kobiety i mężczyzny jest uwarunkowana obecnością hormonów płciowych, a najważniejsze są ich proporcje. U kobiet dominuje estrogen i progesteron, a u mężczyzn testosteron. Ich różne proporcje mają odbicie w naszej psychice. Estrogeny są głównym hormonem kobiecym, ktorego poziom spada z biegiem lat. Proces ten nazywamy menopauzą.
Ponieważ ich optymalny poziom warunkuje zdrowie psychiczne oraz witalność, dlatego ich spadek powoduje zachwianie normalnego samopoczucia. Dlatego własnie w czasie klimakterium pojawia sie zmęczenia, rozdrażnienie, bóle głowy, nerwowość, bezsenność, nadmierne pocenie się, uczucie napięcia w piersiach. Vitolize Woman zawiera składniki, które jako adaptogeny regulują zachowanie odpowiedniego poziomu hormownów w organizmie. Min.cytryniec chiński jest od wieków używany dla zachowania równowagi hormonalnej oraz wspiera ogólne zdrowie i dobre samopoczucie w tym okresie.

Dyskomfort związany PMS lub menopauzą może być powodowany zmianami hormonalnymi, które w tym czasie zachodzą w organizmie kobiety. Aby złagodzić skutki tych zmian zaleca się wzbogacić dietę w wybrane składniki. Z myślą o kobiecych potrzebach stworzyliśmy Vit♀lize™, który jest mieszanką bogatą w antyutleniające witaminy i minerały oraz składniki pochodzące z owoców i ziół.

Wyjątkowa mieszanka składników roślinnych

W skład Vit♀lize™ wchodzą sproszkowane jabłka, passiflora i jagody cytryńca. Cytryniec chiński (Schizandra chinensis) od wieków używany jest dla zachowania równowagi hormonalnej oraz wspierania ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Poza tym jest on adaptogenem i antyutleniaczem. Te składniki roślinne wzbogaciliśmy sproszkowaną żurawiną. Opatentowana technologia sprawia, że żurawiny chronione są przed zniszczeniem przez kwasy w żołądku.

Ekskluzywna mieszanka substancji odżywczych
Vit♀lize™ zawiera także mieszankę substancji odżywczych opracowaną specjalnie dla wspierania równowagi hormonalnej oraz ogólnego samopoczucia kobiet. Stres i popularne leki, w tym środki antykoncepcyjne i stosowane w hormonalnej terapii zastępczej mogą zachwiać równowagę hormonalną w organizmie. Obecna w produkcie witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej, a witamina C zwiększa wchłanianie tak bardzo potrzebnego każdej kobiecie żelaza. Witamina D natomiast wspomaga przyswajanie ważnych dla zachowania zdrowych kości wapnia i fosforu. Witaminy zostały połączone z opatentowaną formą żelaza – minerałem istotnym dla funkcjonowania układu krwionośnego. Użyto ich w takich proporcjach, by zapewnić optymalne wsparcie.

Te produkty możesz kupować samodzielnie na www.foreverliving.com kliknij dołącz, wpisz swoje dane a w miejscu sponsor trzeba wpisać numer 480000136852. Jednorazowe zakupy są realizowane jeśli ich wartość po 15% zniżce wynosi 250 zł. Pojedyncze produkty dostępne są w Bio-reh ul. Garbarska 1 w Oświęcimiu lub mail rejestracja@bioreh.pl