ZIMĄ TWOJA SKÓRA JEST SPRAGNIONA!

 

Zima jest czasem niesprzyjającym skórze. Wymaga ona w tym okresie troskliwej opieki.  Często właśnie w zimie skóra jest odwodniona.

Przybiera ona szarawy odcień, jest ściągnięta, sucha i wiotka. W dotyku jest szorstka, spierzchnięta i nierówna.

To właśnie w zimie narażona jest na wysoką temperaturę wytwarzaną przez kaloryfery, naprzemiennie z mrozami i niskimi temperaturami.  Nieprawidłowa pielęgnacja domowa może ten problem znacznie pogłębić. Na odwodnienie narażona jest nie tylko cera sucha ale również mieszana, wrażliwa, a nawet tłusta.

Czego potrzebuje nasza skóra zimą?

Zimą skóra potrzebuje dużo wody, dlatego nie należy zapominać o stosowaniu preparatów z aloesem, mocznikiem, sorbitolem, kwasem hialuronowym czy polihydroksykwasami dostępnymi w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym Strefa Urody BIO-REH.

Idealnym połączeniem na zimę są preparaty nawilżające połączone ze składnikami ochronnymi, aby poza nawilżeniem, zatrzymać naszą wodę w naskórku. Należy pamiętać że stosując tego rodzaju kosmetyki, dbamy też o jej napięcie i elastyczność, ponieważ poprawia się produkcja kolagenu i elastyny. Dodatkowo skórę można wesprzeć kwasem hialuronowym od wewnątrz, który świetnie uzupełni jego deficyt w naszym organizmie.

Produkty proponowane na zimę:

Możesz kupić te produkty w gabinecie lub bezpośrednio u producenta.

Wypełnij aplikację TUTAJ i kliknij DOŁĄCZ. W rubryce numer dystrybutora wpisz 480000136852 Urszula Brania. Następnie trzeba wydrukować aplikację, wypełnić i po podpisaniu wysłać na adres FLP lub przynieść do BIO-REH.

Od razu ciesz się zakupami tańszymi od 15 % do 35%. Dowiedz się więcej pisząc do nas na adres rejestracja@bioreh.pl lub zadzwoń 502351382.