NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY.

Niedoczynność tarczycy należy do jednych z najczęściej pojawiających się zaburzeń związanych z pracą tego gruczołu. Jest to zaburzenie, w którym tarczyca produkuje za mało hormonów w stosunku do potrzeb organizmu. Tarczyca jest małym narządem położonym u podstawy szyi, zaliczanym do gruczołów wydzielania wewnętrznego. Odpowiada za wytwarzanie i uwalnianie dwóch hormonów: trijodotyroniny (T3) oraz tyroksyny (T4) regulujących funkcję większości tkanek organizmu, oraz wpływających na metabolizm naszego organizmu i  termogenezę (produkcję ciepła). Do podstawowych objawów występujących przy niedoczynności tarczycy należą:
  • chroniczne zmęczenie, osłabienie, wzmożona senność, trudności w koncentracji, zaburzenia pamięci, niepokój wewnętrzny
  • uczucie chłodu, marznięcie.
W bardziej zaawansowanych stadiach z chorobą wiążą się następujące objawy:
  • wypadanie i łamanie włosów oraz przerzedzenie brwi,
  • problemy w funkcjonowaniu układu trawiennego (zaparcia, wzdęcia),
  • przybieranie na wadze, nawet przy osłabionym apetycie,
  • bóle mięśni i obniżenie tolerancji na aktywność fizyczną,
  • rogowacenie naskórka (szczególnie na łokciach i kolanach).
W przypadku niedoczynności tarczycy warto jest szukać przyczyny tej choroby, nie tylko minimalizować jej skutki za pomocą farmakologii.
Warto jest dożywiać tarczycę – doskonałym „pożywieniem” dla tarczycy jest produkt Forever Lite – którego składniki uzupełniają niedobory w organizmie, oraz odpowiadają za odżywienie narządu jakim jest tarczyca. Najważniejszym aminokwasem w aminogramie tego produktu jest  L-tyrozyna. Odżywia ona chorą tarczycę. Bardzo ważna jest również zawartość w tym produkcie manganu, który jest nieodzownym czynnikiem przy syntezie hormonów tarczycy.
Również ważnym produktem dla osoby chorej na niedoczynność tarczycy jest spożywanie Miąższu Aloe Vera – który  oczyszczając organizm ułatwia przyswajanie składników odżywczych.
Warto jest niezależnie od tego czy już spożywamy leki przepisane nam przed lekarza stosować te produkty. Mają one doskonałe zastosowanie w organizmie. Jest to codzienna profilaktyka całego organizmu nie tylko tarczycy.
Doskonałą regenerację ukrwienia zapewnia produkt Argi +, jako terapia tlenkiem azotu, ułatwia odtwarzanie naczyń krwionośnych, przyczynia się do naprawiania błony naczyń krwionośnych, zmniejsza poziom homocysteiny. Za wyodrębnienie aminokwasu l-argininy 3 lekarzy otrzymało nagrodę Nobla.
Pamiętajmy, że to są produkty dożywiające nasz organizm, aby jak najlepiej funkcjonował. Leki ordynuje lekarz i tylko on może zmieniać ich dawki. Nie róbcie tego sami!
Produkty Forever dostępne są w Oświęcimiu w Studio BIO-REH, ul. Garbarska 1.
Możesz je też kupować bezpośrednio z firmy ze zniżką 15% lub 35%. Kliknij dołącz na stronie www.foreverliving.com i wpisz numer sponsora 480000136852 Urszula Brania. Masz pytania napisz do nas rejestracja@bioreh.pl