1. Okres pokwitania u dziewcząt. Obecnie dziewczęta bardzo wcześnie dojrzewają bo 11 -13 lat ponieważ hormony są w jedzeniu. Przed 100 laty to był wiek 16- 17 rok życia. Ogrom energii witalnej zużywają na pokonanie burzy hormonalnej.

Znaczne wahania hormonów :

– przewaga hormonów żeńskich

– przewaga hormonów męskich

– przewaga hormonów kory nadnerczy.

  1. Okres pokwitania, uzupełnienie nieodpowiedniej diety.

LITE PLUS 1 porcja na dobę, można wieczorem zamiast kolacji. To chociaż jeden zdrowy posiłek na dobę. Kompleks aminokwasów, witamin, minerałów i kwasów omega 3 gotowych do wchłonięcia. Po pół godziny można iść spać. Zapobiega wahaniom nastroju. – aloe vera oczyszcza z toksyn, dlatego w pierwszym momencie nasila trądzik, szczególnie jeśli dziecko pije mało wody. Do pół roku trądzik powinien się uspokoić. Do mycia stosujemy mydło aloesowe, po umyciu wklepujemy First i smarujemy kremem aloesowo-propolisowym.

Nature Min uzupełnia minerały bardzo dobrze wchłanialne ze względu z naturalne połączenie z aminokwasami. Stosować rano z jedzeniem i po południu. W skoku wzrostowym stosować 4 minerały połączone z Calcium Plus 4 sztuki 2 x dziennie, w czasie jedzenia. Nie stosować na noc.

Pola zieleni, dużo chlorofilu, minerałów roślinnych, stosować na noc 2 tabletki, nie stosować przy zakrzepicy. Nie łączyć minerałów z polami zieleni, minerały i Calcium rano i po południu a pola zieleni na wieczór.

Kids witaminy, antyutleniacze  i minerały z warzyw, suszonych w temperaturze pokojowej.

Probiotic Forever uzupełnienie kultury bakterii w jelitach. Są w osłonce, która nie zostaje rozpuszczona w żołądku i dwunastnicy. Stosować od 1 do 2 miesięcy, przerwa miesiąc i powtarzać. Przynajmniej dwa razy w roku po miesiącu. Zjadamy je na czczo rano razem z aloesem.

  1. Zespół napięcia przedmiesiączkowego.

– skłonność do irytacji

– wybuchowość, drażliwość

– rzadziej depresja

-zaburzenia gospodarki wodnej powoduje zatrzymywanie płynów, obrzęki tkanek i piersi

– ból piersi

Zapowiada ciężki okres przekwitania.

Jak zmniejszyć dolegliwości PMS?

  1. Tonizacja układu nerwowego.

Aloes, magnez + wapń ( Calcium Plus, Nature Min)

Mleczko pszczele zawiera witaminy, minerały, 18 aminokwasów, acetylocholinę. Zwiększa przewodnictwo impulsów nerwowych,    wzmacnia fizyczne i psychiczne zdolności organizmu. Wpływa na poprawę nastroju. Zwiększa koncentrację i pamięć. Przyspiesza rekonwalescencję. 30 sto krotnie przedłuża życie królowej w stosunku do pozostałych pszczół.  Magnez i wapń spalają się gdy są stresy, stosować 2 do 4 mleczek.

  1. Zmniejszenie ilości soli, obrzęków. Przed miesiączką przybiera nawet 3-4 kg ze względu na obrzęki, bolą piersi, trudno zapiąć bluzkę, spodnie.
  2. Normalizacja równowagi hormonalnej.

Lukrecja – Lycium Plus zawiera lukrecję bez gliceryzyny, nie powoduje zatrzymania wody w organizmie.

Lucerna – Pola Zieleni, uzupełnia minerały we krwi, tkankach.

NNKT- zwiększenie produkcji związków podobnych do hormonów (LITE PLUS).

Produkty dostępne w Twoim sklepie ze zniżką 15% po kliknięciu DOŁĄCZ i wypełnieniu.

Masz pytania? Napisz do nas rejestracja@bioreh.pl