Ciąża i okres karmienia.

Przed ciążąaloes, Arctic Sea, pola zieleni (kwas foliowy i grypa witamin B). Kwasy tłuszczowe potrafią się zmagazynować (Arctic Sea). Trzeba stworzyć dobre środowisko dla płodu.

I trymestr – pola zieleni, Arctic Sea, Absorbent C. W ciąży nie stosujemy aloesu jeśli wcześniej go nie stosowano, propolis jako antybiotyk, krótko. W ciąży może ujawnić się Hashimoto. Hormon TSH norma to Prawidłowa wartość TSH to 4,0-4,2 mIU/l. Jeżeli badania wskazują mniejszą wartość, świadczy to o nadczynność tarczycy, z kolei wyższe wartości oznaczają niedoczynność tego gruczołu. Nadczynność tarczycy przyspiesza przemianę materii, podczas gdy niedoczynność tego gruczołu spowalnia funkcjonowanie całego organizmu. Może to powodować uszkodzenie płodu (kretynizm tarczycowy).

Hormony tarczycy są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Poza tym są niezbędne do zdrowego rozwoju dziecka – warunkują właściwy rozwój mózgu, układu kostnego i obwodowego układu nerwowego. Inną ważną funkcją TSH jest kontrolowanie wszystkich przemian energetycznych i temperatury ciała płodu. Należy dbać o właściwy poziom TSH ze względu na poważne konsekwencje zarówno jego niedoboru, jak i nadmiaru.

II i III trymestrNature Min, Calcium, Arctic Sea, Lite Plus.

W razie infekcji  stosować Garlic & Thyme, Absorbent C.

Pola zieleni to lucerna, pszenica i jęczmień (kiełki)

Zawiera chlorofil – magnez

Zwalcza zaburzenia mięśniowe.

Poprawia odruchy nerwowe.

Naturalne źródło żelaza, witamin z grupy B w tym B12 i B9.

 

Kiełki jęczmienia i lucerny są najbardziej poszukiwaną zieloną żywnością, zawierającą wszystkie składniki niezbędne dla zdrowia oraz silne antyoksydanty i związki przeciwzapalne.

Kwasy omega 3 i 6 w Arctic Sea pochodzą z kalmarów, szprotek i oliwy z oliwek. Zawiera omega 3 DHA z mięsa i omega 6 z roślin. Zjadamy je przed jedzeniem. Nasz organizm chętniej wchłania omega 3, ponieważ mięso zwierząt było jedzone rzadko. Teraz zmieniła się proporcja, ale nasz organizm działa jak dawniej.

Bardzo niebezpieczne są tłuszcze trans. W żywności powinny być w 0%. P ogrzaniu tłuszczy roślinnych zawierających np. omega 9, tworzą się związki anafilaktyczne, zmieniające DNA.  Do tej pory uważało się, że bezpieczne produkty to te, które zawierają mniej niż 0,5 g lub 1% tłuszczów trans. Obecnie to 0%.

Polska jest na czołowym miejscu pod względem zawartości tłuszczów trans w żywności typu Fast Food.

DHA wspomaga układ sercowy.

EPA wspomaga profilaktykę stanów zapalnych, tworzenie się tkanki łącznej.

LITE ULTRA to

– białko 13 g

– NNKT 6 g

– węglowodany 3 g

– BRAK KWASÓW NASYCONYCH

Zawiera sukralozę co daje słodki smak. Izolat białka sojowego daje bezpieczeństwo zastosowania.

Te produkty są dostępne w Twoim sklepie. Kliknij DOŁĄCZ i kupuj co chcesz z 15% zniżką.

Masz pytania? Napisz do nas rejestracja@bioreh.pl