Project Description

Klientkami gabinetów medycyny estetycznej i salonów urody są bardzo często osoby uskarżające się na defekty skóry w postaci przebarwień, pękniętych naczynek krwionośnych i przedwczesnych oznak starzenia – zmarszczek oraz szpecących zwiotczeń skóry twarzy. Hitem ostatnich lat w dziedzinie walki z tymi niedoskonałościami są intensywne pulsujące światło (IPL) i fale radiowe (RF). Studio BIO-REH wykorzystuje nowoczesne urządzenie, które łączy w sobie te dwie rewelacyjne metody.

Urządzenie E-Light HS-620 to nowoczesny system, który łączy w sobie działanie IPL oraz radioterapii.

Zabiegi z jego użyciem są o wiele skuteczniejsze od zabiegów samym IPL lub samym RF. Maszyna uwalnia energię IPL i RF w tym samym czasie.
Intensywne pulsujące światło (IPL) jest rodzajem szerokopasmowego, spójnego źródła światła o długości fali: 420-1200, 510-1200, 560-1200, 640-1200, 690-1200 nm.

Działanie fal radiowych intensyfikuje i uzupełnia działanie IPL. Efektem współdziałania IPL i fal radiowych jest głębsza penetracja w warstwy skóry właściwej, a także szybszy efekt końcowy, co przekłada się na mniejszą ilość zabiegów, dużą rozpiętość możliwych zastosowań i satysfakcję klientów.

IPL i RF stosujemy do:

 • usuwania nadmiernego owłosienia, począwszy od włosów bardzo jasnych, aż do bardzo ciemnych
 • usuwania rozszerzonych naczyń krwionośnych
 • usuwania znamion naczyniowych
 • niwelowania przebarwień
 • fotoodmładzania skóry twarzy
 • usuwania zmarszczek
 • poprawy owalu twarzy
 • redukcji tzw. chomiczków i podwójnego podbródka
 • ujędrniania piersi
 • usuwania cellulitu

Można również wykonywać zabiegi osobom młodym, usuwając zmiany posłoneczne oraz lecząc trądzik. Co istotne, zabiegi można wykonywać przez cały rok, również na skórze opalonej.

Stosunkowo prosta obsługa urządzenia za pomocą ekranu ciekłokrystalicznego daje szerokie możliwości w doborze odpowiednich parametrów zabiegu. Duży rozmiar plamki zabiegowej (12 x 30 mm) skraca czas pracy, umożliwiając szybsze usuwanie zmian. W urządzeniu HS-620 zminimalizowano
odczucia bólowe pacjenta, co jest niezwykle istotne, ponieważ osoby bardzo wrażliwe na ból często rezygnują z zabiegu w obawie przed nieprzyjemnymi odczuciami. To urządzenie pozwoli im korzystać z pożytków terapii falami radiowymi i IPL z poczuciem komfortu.

Skontaktuj się z nami

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (BIO-REH ul. Garbarska 1, 32-600 Oświęcim, NIP: 5492137479)
  2. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).