Project Description

Mikrodermabrazja diamentowa

Jest metodą odnowy skóry przy zastosowaniu sterylnych głowic diamentowych polegającą na usunięciu lub starciu zbędnych fragmentów skóry z jej warstwy powierzchniowej. Cząsteczki martwej skóry wraz z zanieczyszczeniami zostają usunięte poprzez nadmuch.

Procedura ta pozwala na usunięcie obumarłych fragmentów skóry, niedoskonałości, przebarwień, zmarszczek oraz niepożądanej pigmentacji. Efektem zastosowania dermabrazji skóry jest zdrowa, lśniąca, piękna skóra, która lepiej wchłania składniki aktywne zawarte w preparatach pielęgnacyjnych.

Zabiegi te są polecane m.in. w przypadku: zmarszczek, trądziku, przebarwień, skóry suchej i łuszczącej się oraz rozstępów, silnego zrogowacenia skóry, zaburzenia pigmentacji, rozszerzone pory, uszkodzenia słoneczne spowodowane promieniami UV.

Mikrodermabrazję wykonuje się zwykle co pięć- siedem dni. Aby uzyskać satysfakcjonujące efekty zaleca się serię sześć- dziesięć zabiegów. W przypadku blizn oraz rozstępów może być wymagana większa ilość zabiegów,  w zależności od stanów skóry.
Wyniki zabiegów są natychmiastowe.

W celu i podtrzymania i utrwalenia uzyskanych efektów zaleca się co 4- 6 tygodni ponowne wykonanie mikrodermoabrazji.

Cena: od 80 zł

Skontaktuj się z nami

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (BIO-REH ul. Garbarska 1, 32-600 Oświęcim, NIP: 5492137479)
  2. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).