Opinie

„Zmagałem się z bólem barku prawego utrudniającego mi zdolności ruchowe. Najgorsze były noce, ból nie pozwalał mi zasnąć. Po masażach barku bóle częściowo ustąpiły p. Urszula zaproponowała mi produkt o nazwie – FOREVER ACTIVE HA który zawiera składniki pomagające w prawidłowym funkcjonowaniu stawów oraz utrzymaniu zdrowych kości . Obecnie noce przesypiam spokojnie bóle w 90% ustąpiły. Dziękuję z profesjonalną pomoc.”

Henryk

„Gorąco polecam , bardzo profesjonalna rehabilitacja. Po wypadku drogowym i bardzo skomplikowanej operacji zespolenia barku przeszłam 4 miesięczna rehabilitacje w Bio-Reh . Rehabilitacje rozpoczęłam już w pierwszym tygodniu po operacji . Efekty były rewelacyjne , a stopień ruchomości ręki był zaskakujący dla lekarza prowadzącego . Teraz po usunięciu zespolenia rozpoczynam drugi etap rehabilitacji z nadzieja na pełna sprawność ręki . Pozdrowienia dla Pani Uli.”

Renata

„Po udarze miałam problem z nietrzymaniem moczu. Zgłosiłam się do Studia BIO-REH na rehabilitację. Zastosowano elektrostymulację dopochwową. Po 6 miesiącach nastąpiło wzmocnienie mięśni Kegla i nastąpiła znaczna poprawa.”

Anna

„Wszystkie zabiegi były bardzo dobre z miłą i fachową obsługą wspierającą.”

Barbara

„Pełne zaangażowanie w swoją pracę. Cierpliwość i profesjonalizm. Dziękuję za pomoc i rehabilitację mojej mamy.”

Luiza

„Najlepsza rehabilitacja ciała i umysłu . Mam 20 letnią niepełnosprawną córkę kilkakrotnie miałyśmy przyjemność korzystać z rehabilitacji w Bio-reh gdzie moja córka otrzymała fachową pomoc a Ja wsparcie psychiczne .W Bio-reh panuje rodzinna atmosfera gdzie każdy pacjent i jego opiekun traktowany jest JEJ członek.Pracownicy podchodzą do pacjenta jak do człowieka który szuka pomocy wkładając w swoją prace wiele serca.”

Aga i Dominika

„Korzystam od roku regularnie z terapii u Pana Przemka. Ustąpiły mi bóle w kręgosłupie szyjnym i ograniczenia ruchomości.”

Gabriela

„Dzięki systematycznym zabiegom w Studio BIO-REH nie miałem ataku (uniknąłem) bólu w kręgosłupie lędźwiowym.”

Wiesław

„Jestem bardzo zadowolona z zabiegów rehabilitacyjnych w BIO-REH. Personel miły, uprzejmy, dbający o wygodę pacjenta. Chętnie polecę Państwa gabinet rehabilitacyjny innym.”

Renata

„Syn ma 17 lat jest po operacji serca, którą miał w wieku 3 m- cy Bio- Reh bardzo nam pomógł fachową rehabilitacja dzięki której syn był w dobrej kondycji i mógł się rozwijać dzięki czemu zawdzięcza obecny stan zdrowia pozdrawiamy ”

Iwona Ł

„Gorąco polecam!!! Miałam rehabilitację z Panią Ulą , która z wielkim sercem i zaangażowaniem podchodzi do swoich pacjentów. Wszystkie zaproponowane przez nią ćwiczenia były dostosowane do wydolności oraz możliwości mojego organizmu. Ponadto potrafi ona motywować swoich podopiecznych do samodzielnych ćwiczeń w domu. Dokładnie tłumaczy każde ćwiczenia oraz ich wpływ na dalszą terapię. Jest zawsze uśmiechnięta i życzliwa, co przekłada się również na samopoczucie pacjenta Rehabilitacja przyniosła bardzo dobre efekty. Sam gabinet Bio-Reh zachęca do jego odwiedzania: posiada bardzo miłą i kompetentną obsługę, jest czysty i dobrze wyposażony oraz dobrze zorganizowany pod względem technicznym (można płacić zarówno gotówką jak i kartą). Cieszę się, że jest takie miejsce w Oświęcimiu, gdzie naprawdę pomaga się ludziom ”

Basia

„Najlepsi, najwspanialsi:)
3 miesiące rehabilitacji syna, najlepiej wykorzystany czas dla zdrowia, pełen profesjonalizm, uwielbiam Was i jestem ogromnie wdzięczna,
nawet Pan Profesor był zaskoczony tak widoczną poprawą, cieszę się że trafiłam do Studio Bio-reh.”

Anna Przytuła

„Wielokrotnie korzystałam z fachowych usług specjalistów z BIO-REHu zawsze z bardzo pozytywnym skutkiem.Serdecznie polecam! ”

Anna Matla

„Dla kogoś kto cierpi fizycznie – potrzebny jest lekarz.
Dla cierpiącego psychicznie – przyjaciel.

Wszystko to znajdziesz w Studiu BIO -REH.

Jest mi bardzo miło, że mam możliwość wyrażenia swej opinii na temat usług świadczonych przez Was. Polecam każdemu szukającemu fachowej pomocy ten gabinet. Na pierwsze miejsce wysuwa się pełen profesjonalizm pod każdym względem. Na dużą pochwałę zasługuje szczerość wobec pacjenta. Nie ma tu miejsca ,,naciaganie,, co niestety w innych gabinetach się czyni.
Na pierwszym miejscu stawiają dobro i zdrowie pacjenta, a nie to by zarobić za wszelką cenę i namówić pacjenta na niepotrzebne zabiegi czy zakup zbytecznych suplementów których jest tu duża gama wyboru.
Wszystkie zabiegi odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze. Fizjoterapeuci pracujący w tym gabinecie są życzliwi, cierpliwi, pogodni i zawsze poświęcą maximum swojej uwagi i podchodzą rzetelnie do pacjenta.

Chciałabym złożyć specjalne podziękowanie i ogromne uznanie dla Pani Urszuli Brania, dzięki jej fachowej pomocy i wielkiej wiedzy w swej dziedzinie pomogła postawić mojemu dziecku pierwsze kroki. Odkąd Moja Córka zaczęła uczęszczać do niej na ćwiczenia poczyniła ogromne postępy w rozwoju.
Ta Pani jest wielką specjalistką w swojej pracy. Do pacjenta podchodzi indywidualnie, jest spokojnym, ciepłym człowiekiem i bardzo życzliwym. Jest także osobą szczerą, motywuje do działania.
Nie stwarza nie potrzebnego dystansu ,, lekarz -pacjent ,, zawsze doradzi i podtrzyma ma duchu w chwilach zwątpienia, doda energii i siły do dalszej walki o zdrowie.
Nie ma słów którymi mogłabym wyrazić swoją wdzięczność za to co zrobiła i życzę jej dalszych sukcesów w tym co robi.
Leczą nie tylko Twoje ciało ale także Twój umysł”

Aisa

„Polecam z całego serca za serce Pani Agnieszki, za fachowość, profesjonalizm i oddanie. Dziękuje ”

Beata Madej

„Mój Synek już trzeci rok chodzi na rehabilitacje, miał skrzywione nóżki oraz przykurcz w kolankach i stopach, ciągle bolały go nóżki i nie chciał chodzić. A teraz trudno za nim nadążyć…dla mnie to jest najlepszą reklamą BIO-REHu. Fachowość, skuteczność, indywidualne podejście, rodzinna atmosfera oraz przystępne ceny. Serdecznie polecam. ”

Alicja Białożyt

„Bardzo polecam tą fizjoterapeutkę. Pomogła całej mojej rodzinie: mężowi, mi, mojemu synowi i mojej mamie. Jestem jej bardzo wdzięczna. Każdym z nas zajęła się bardzo kompetentnie i fachowo.”

Pacjentkaiskra72

„Przez pół roku leczono mnie w innej przychodni – dużo wydanych pieniędzy, rezultat mierny. W BIO-Reh p. Urszula Brania usprawniła mój kręgosłup i bark tak że od dwóch lat nie mam już większych problemów. Polecam gorąco. Bardzo miła atmosfera. Stosują nowoczesne formy leczenia. Ceny umiarkowane, brak kolejek”

A. Knutel

„Bardzo kompetentna, ogromne zaangażowanie, uratował mnie przed zabiegiem! Super terapeutka, polecam”

Lucyna

„Jestem pod wrażeniem fachowości pań z Biorechu.Przynajmiej raz w roku stawiają mnie na nogi. Gorąco polecam Janusz G.”

hawk

„To prawdziwy fachowiec. Mój syn miał skoliozę. Pani Brania ćwiczyła z nim indywidualnie jakąś nową w Polsce metodą (nie znam się na tym)- ale skuteczną. Oczywiście dostałam cały zestaw ćwiczeń, które wykonywało moje dziecko w domu. Efekt jest taki, że teraz ma zdrowy kręgosłup. Ta Pani jest bardzo cierpliwa i serdeczna. Czuło się, że jesteśmy bardzo szanowani i ważni- a to rzadkość.”

Asia

„Gorąco polecam!!! Profesjonalna, fachowa i miła obsługa. Firma z poważną pozycją na rynku – wieloletnie doświadczenie. Rewelacyjna lokalizacja. Doskonała reklama, trafne i atrakcyjne promocje. Niezawodny sprzęt renomowanych firm. BARDZO SERDECZNIE POLECAM!!!”

Klient i dostawca
Dodaj opinię

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (BIO-REH ul. Garbarska 1, 32-600 Oświęcim, NIP: 5492137479)
  2. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).