Project Description

Ćwiczenia odchudzające

Ćwiczenia ukierunkowane na mięśnie brzucha, pośladków, ud i ramion. Wykonywane są w różnych pozycjach wyjściowych z ochroną stawów kręgosłupa, bioder i kolan.

Ćwiczenia są na tyle intensywne, aby podnieść tętno do 120 uderzeń na minutę, trwają 50 minut, a po 30 minutach zaczynają się procesy wykorzystywania energii z zasobów tłuszczowych utrzymując się do 90 minut po zakończeniu ćwiczeń.

Ćwiczenia polegają na dużej liczbie powtórzeń ( 200-300 na daną okolicę ) w seriach o wzrastającej trudności. Są one zakończone stretchingiem – łagodnym rozciągnięciem mięśni.

Skontaktuj się z nami

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (BIO-REH ul. Garbarska 1, 32-600 Oświęcim, NIP: 5492137479)
  2. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).