Project Description

Elektrostymulacja ciała

Zabiegi elektrostymulacji są obecnie uznawane jako jedna z najskuteczniejszych metod walki z nadwagą i metod modelowania sylwetki. Elektrostymulacja działa w oparciu o prąd pulsacyjny Faradaya (prąd neofaradyczny), przy którego użyciu mięśnie mogą wykonywać do 1200 ruchów na godzinę, co odpowiada średnio siedmiogodzinnemu wysiłkowi fizycznemu.

Metoda ta przyczynia się do niezwykle szybkiej i efektywnej utraty kilogramów (0,5-1,5 kg podczas zabiegu), jak również redukcji centymetrów w obwodach ciała (podaje się, że 5-12 cm). Pobudzane impulsami mięśnie pracują wielokrotnie szybciej niż podczas tradycyjnej gimnastyki na sali czy siłowni i to właśnie ta przyspieszona praca jest przyczyną szybkiego chudnięcia i modelowania sylwetki. Co więcej, jest to metoda bezpieczna i zdrowa, bo impulsy wywołują dokładnie tę samą pracę, którą mięśnie wykonują przy tradycyjnych ćwiczeniach.

Warto też wspomnieć, że zabiegi elektrostymulacji poza efektem utraty masy ciała łagodzą też napięcie i ból, likwidują zwiotczenia, wywołują efekt naprężenia i uelastycznienia skóry, wzmagają produkcję kolagenu, stymulują cyrkulację krwi i wydzielanie toksyn z organizmu, zwiększają metabolizm, uśmierzają bóle mięśniowe, kostno-stawowe i neurologiczne, pomagają w leczeniu artretyzmu, reumatyzmu i schorzeń mięśni, jak również powodują wzmożone wydzielanie endorfin, przez co poprawiają nastrój.

Cena: od 35 zł

Skontaktuj się z nami

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (BIO-REH ul. Garbarska 1, 32-600 Oświęcim, NIP: 5492137479)
  2. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).