4 proste ćwiczenia dla Ciebie.

Jednym z warunków dobrego zdrowia jest ruch.

Co zrobić aby pomimo braku czasu, ruszać się.

Osoby, które to robią rzadko, zaczynając ćwiczenia nagle mają pustkę w głowie.

Jakie ćwiczenia wybrać, ile razy je powtórzyć, jakie partie ćwiczyć.

Osoby które kiedyś dużo ćwiczyły, mogą mieć dylemat które ze znanych im ćwiczeń wybrać. Przydało by się zrobić to i tamto a jeszcze inne jest fajne. A tu rano brakuje czasu.

Wybrałam dla Was 4 proste ćwiczenia aby zadbać o ręce, tułów i nogi. Wersja jest prosta ale można sobie utrudniać co pokażę w następnych filmach.

Ilość powtórzeń jest docelowa tzn. możesz zacząć od 1 serii, po 3 dniach zwiększyć do 2 a po kolejnych 3 do 3 serii.

Jeśli interesuje Cię ten temat zaznacz na samym dole strony:

Powiadom mnie o nowych wpisach przez email. 

Wsłuchaj się w swoje ciało. Ma Ci to sprawiać przyjemność. Jeśli coś Cię boli w czasie lub po ćwiczeniach, zrezygnuj i skonsultuj się z nami mailem rejestracja@bioreh.pl

Miej też świadomość, że nasze ciało jest jak glina, można je modelować. Ważne aby ta „glina” była dobrej jakości. W erze głodu jakościowego, kiedy trzeba zjeść 3 jabłka by mieć tyle wartości odżywczej co 1 jabłko zjedzone w latach 60 tych, produkty uzupełniające naszą „glinę” są już koniecznością. Jeżeli masz kłopoty z trawieniem, stawami, otyłością to Twój organizm już odczuwa braki. Możesz się z nami skonsultować jaki masz problem a my zaproponujemy dla Ciebie produkty, które Cię wzmocnią.

Jesteśmy doświadczonymi fachowcami. MamForever-Lite-Ultra-«-Vanillay 21 lat doświadczenia w fizjoterapii i 10 w produktach Forever Living Products.

Skorzystaj z naszego doświadczenia.

mgr Urszula Brania.